B2B, UoP
Praca zdalna
Opublikowano 2 lata temu

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach wdrożeń systemu Dynamics 365 Business Central/NAV,
  • Dobra komunikacja z klientem i analiza jego potrzeb, prowadzenie szkoleń,
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych,
  • Modelowanie procesów biznesowych,
  • Projektowanie i testowanie rozwiązań systemowych,
  • Realizacja analiz przedwdrożeniowych, tworzenie dokumentacji.

Odpowiednie kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  • Wiedza praktyczna w zakresie finansów i księgowości,
  • Znajomość przynajmniej jednego z modułów Dynamics NAV/Business Central: sprzedaż, zakup, gospodarka magazynowa, produkcja, zarządzanie finansami,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz wysoka kultura osobista,
  • Dyspozycyjność do podroży w kraju i za granicą.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze systemu Dynamics NAV po stronie dostawcy (jako konsultant) lub klienta (jako np. główna/y księgowa/y chcący zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową),
    • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych systemów informatycznych,
    • Doświadczenie w prowadzeniu analiz procesów biznesowych
    • Wiedza księgowa z rozliczania produkcji,
    • Znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia,
    • Pakiet opieki medycznej i kartę sportową,
    • Ubezpieczenie na życie,
    • Bezpłatne lekcje języka angielskiego,
    • Atrakcyjną strukturę wynagrodzenia,
    • Certyfikowane szkolenia Microsoft,
    • Niekorporacyjną atmosferę pracy,
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

        Cechy oferty pracy

        Stanowisko

        MS Dynamics 365 BC/NAV Consultant

        Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
        Wymagany jest poprawny numer telefonu.