Fullstack Developer (React+Nest.js)

B2B, UoP
Opole, Praca zdalna
Opublikowano 3 tygodnie temu

Realizowane zadania:

  • Projektowanie aplikacji na wymagających, międzynarodowych projektach
  • Pisanie czystego kodu z zachowaniem dobrych praktyk i ustalonego standardu w zespole (70% frontend/ 30% backend (nest.js))
  • Rozwiązywanie problemów i testowanie oprogramowania
  • Aktywny udział w rozwoju projektu

Kompetencje:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego jako JavaScript Developer
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość frameworka React
  • Znajomość GraphQL
  • Znajomość Node.js
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność pracy w zwinnych metodykach

Oferujemy:

  • W pełni zdalną, hybrydową lub z biura, stabilną pracę w oparciu o wybraną formę zatrudnienia
  • Pakiet opieki medycznej, kartę sportową oraz dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • Certyfikowane szkolenia Microsoft i udział w szkoleniach wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Indywidualne wsparcie przy wdrożeniu oraz plan rozwoju – ścieżka kariery
  • Bezpłatne lekcje językowe oraz możliwość pracy w międzynarodowym zespole
  • Realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • Szybki rozwój dzięki pracy dla zróżnicowanej gamy klientów oraz wymianie wiedzy wewnątrz organizacji
  • Swobodną atmosferę 😊

Cechy oferty pracy

StanowiskoFullstack Developer

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.