B2B, UoP
Praca zdalna, Warszawa
Opublikowano 3 miesiące temu

JUNIOR CONSULTANT MICROSOFT DYNAMICS 365 BC

Twoje główne zadania to:

  • Wsparcie realizacji projektów wdrożeniowych Microsoft Dynamics NAV
  • Prowadzenie analiz biznesowych przy udziale Senior Konsultanta
  • Tworzenie dokumentacji procesów biznesowych i instrukcji dla użytkowników
  • Przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Realizacja szkoleń i wsparcie użytkowników końcowych
  • Współpraca z zespołem programistów
  • Rozwiązywanie problemów zidentyfikowanych w systemie

Potrzebne kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci IV i V roku – preferowane kierunki: informatyka, ekonomia i pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Ogólna wiedza na temat funkcjonowania przedsiębiorstw
  • Samodzielność i szybkie przyswajanie nowych informacji
  • Doświadczenie w finansach/księgowości/logistyce będzie postrzegane jako atut
  • Dodatkowy atutem będzie również znajomość systemów klasy ERP i CRM

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia podstawowe wraz z systemem bonusowym
  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Samodzielność i dużą swobodę w organizacji pracy
  • Indywidualną ścieżkę kariery

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.