MS Dynamics 365 BC/NAV Functional Consultant

B2B, UoP
Praca zdalna
Opublikowano 4 miesiące temu

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących Dynamics 365 BC/NAV
  • Parametryzacja i przygotowanie zmian w systemach na podstawie wymagań Klientów i specyfiki procesów biznesowych w danej organizacji
  • Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu MS Dynamics 365 BC/NAV
  • Codzienna współpraca z Klientem w zakresie rozwiązywania problemów, budowy nowych rozwiązań, wsparcia użytkowników
  • Współpraca z zespołem programistów w zakresie obsługi zgłaszanych błędów oraz problemów
  • Analiza potrzeb i wymagań biznesowych
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych lub grupowych dla użytkowników końcowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Testowanie rozwiązań

    Odpowiednie kompetencje:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie we wdrożeniach Dynamics NAV i/lub Dynamics 365 BC
    • Znajomość systemu, procesów Microsoft Dynamics 365 BC/NAV w swojej specjalizacji
    • Umiejętność konfigurowania i mapowania wymagań
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji użytkowej
    • Mile widziana jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w przypadku realizacji projektów dla klientów międzynarodowych

        Oferujemy:

        • Stabilną pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia,
        • Pakiet opieki medycznej i kartę sportową, lekcje języka angielskiego,
        • Ubezpieczenie na życie,
        • Komfortowe miejsce pracy, pracuj z naszego biura lub zdalnie,
        • Atrakcyjną strukturę wynagrodzenia,
        • Certyfikowane szkolenia Microsoft,
        • Niekorporacyjną atmosferę pracy,
        • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

            Cechy oferty pracy

            StanowiskoMS Dynamics 365 BC/NAV Functional Consultant

            Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
            Wymagany jest poprawny numer telefonu.