Tester oprogramowania ERP

B2B, UoP
Praca zdalna
Opublikowano 4 miesiące temu

Zakres obowiązków

  • Manualne testowanie systemu ERP
  • Przygotowanie scenariuszy testowych
  • Raportowanie wyników testów
  • Weryfikacja projektów pod względem zgodności z obowiązującymi zasadami

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku testera
  • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy
  • Zdolności analityczne oraz techniczne pozwalające na czytanie dokumentacji i współpracę z programistami
  • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji

    Mile widziane

    • Znajomość baz danych MSSQL
    • Podstawowa znajomość dowolnego obiektowego języka programowania
    • Doświadczenie z systemami ERP
    • Znajomość środowiska Visual Studio lub Visual Studio Code
    • Znajomość jednego z systemów ERP Microsoft Dynamics

      Oferujemy:

      • Stabilną pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia,
      • Pakiet opieki medycznej i kartę sportową,
      • Ubezpieczenie na życie,
      • Bezpłatne lekcje językowe,
      • Atrakcyjną strukturę wynagrodzenia,
      • Certyfikowane szkolenia Microsoft,
      • Niekorporacyjną atmosferę pracy,
      • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

          Cechy oferty pracy

          StanowiskoTester oprogramowania ERP

          Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
          Wymagany jest poprawny numer telefonu.