Gwarantujemy dostępność naszego zespołu

Outsourcing programistyczny

Zakres outsourcingowych usług programistycznych oferowanych przez EIP Dynamics dedykowany jest dla firm, które potrzebują wsparcia w realizacji projektów w obszarze Business Central.

Jeśli pojawiły się nowe projekty których nie jesteście Państwo w stanie wykonać, jednym z możliwych rozwiązań jest nasza pomoc. Nasz doświadczony zespół pracowników IT w błyskawicznym tempie udzieli wsparcia, dokładnie w takim zakresie jaki jest potrzebny.

Doświadczeni specjaliści Doświadczeni specjaliści
Szybkie rozpoczęcie prac Szybkie rozpoczęcie prac
Możliwość realizacji większej ilości zleceń Możliwość realizacji większej ilości zleceń
Elastyczna umowa Elastyczna umowa

FAQ

 • Czy można zatrudnić doświadczonych deweloperów?

  Nasza kadra programistów outsourcingowych składa się zarówno z juniorów jak i z ekspertów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Zależnie do Państwa potrzeb postaramy się dobrać odpowiednią osobę do projektu.

 • W jakim czasie może dojść do podpisania umowy?

  Rozmowa rekrutacyjna może się odbyć w ciągu 24h. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy rozpocząć usługi programistyczne już w ciągu 5 dni roboczych.

 • Jakie korzyści wynikają z zastosowania usługi IT development outsourcing?

  Niewątpliwie główną korzyścią jest bardzo krótki czas oczekiwania na wsparcie naszych programistów IT oraz niezawodność którą gwarantują doświadczeni specjaliści. Innymi słowy jako korzyści można wymienić przed wszystkim większą elastyczność, możliwość realizacji większej liczby projektów programistycznych, a także wyraźnie mniejsze inwestycje w procesy rekrutacyjne i administracyjne.

 • Gdzie można otrzymać więcej informacji na temat oferty outsourcingu IT?

  Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: dynamics@eip.pl

Kontakt

Skontaktujemy się w ciągu 24h od wysłania formularza