Gwarantujemy dostępność naszego zespołu

Dlaczego outsourcing IT i dla kogo jest dedykowana usługa outsourcingu programistycznego?

Zakres outsourcingowych usług programistycznych oferowanych przez EIP dedykowany jest dla firm, które potrzebują wsparcia w realizacji projektów w obszarze Business Central.

Jeśli pojawiły się nowe projekty których nie jesteście Państwo w stanie wykonać, jednym z możliwych rozwiązań jest nasza pomoc. Nasz doświadczony zespół pracowników IT w błyskawicznym tempie udzieli wsparcia, dokładnie w takim zakresie jaki jest potrzebny.

Zobacz film

Play

FAQ

 • Czy można zatrudnić doświadczonych deweloperów?

  Nasza kadra programistów outsourcingowych składa się zarówno z juniorów jak i z ekspertów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Zależnie do Państwa potrzeb postaramy się dobrać odpowiednią osobę do projektu.

 • W jakim czasie może dojść do podpisania umowy?

  Rozmowa rekrutacyjna może się odbyć w ciągu 24h. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy rozpocząć usługi programistyczne już w ciągu 5 dni roboczych.

 • Jakie korzyści wynikają z zastosowania usługi IT development outsourcing?

  Niewątpliwie główną korzyścią jest bardzo krótki czas oczekiwania na wsparcie naszych programistów IT oraz niezawodność którą gwarantują jako doświadczeni specjaliści. Innymi słowy jako korzyści można wymienić przed wszystkim większą elastyczność, możliwość realizacji dużej ilości outsourcingowych projektów z różnych zakresów, a także widoczny w statystykach wyraźnie mniejszy problem z działaniami w zakresie HR.

 • Gdzie można otrzymać więcej informacji na temat oferty outsourcingu IT?

  Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.