Microsoft Dynamics 365 Business Central to system, który w pełni wykorzystuje możliwości chmurowej aplikacji typu SaaS.

Microsoft Dynamics 365 Business Central to system który w pełni wykorzystuje możliwości chmurowej aplikacji typu SaaS. Zalety tego typu rozwiązania to przede wszystkim brak dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury oraz wysoka niezawodność (99,9% SLA). Ponadto model SaaS to ułatwiony dostęp do innych usług chmurowych Microsoft oraz wyjątkowo wygodny proces przeprowadzania aktualizacji, który oznacza, że klient zawsze korzysta z najnowszej wersji systemu.

Funkcjonalności

Sprawdź jakie funkcjonalności są dostępne w Microsoft Dynamics 365 Business Central w modelu SaaS

 • Zarządzanie finansami

 • Magazyn
  i łańcuch dostaw

 • Zarządzanie produkcją
  i serwis

 • CRM

 • Integracja
  z rozwiązaniami
  od Microsoft

Microsoft Dynamics 365 Business Central online (w modelu SaaS) to rozwiązanie zgodne z przepisami MSR i ustawy o rachunkowości. Jest to system, który pozwala na kompleksową integracje danych finansowych pomiędzy księgowością, sprzedażą, zakupami, magazynem i produkcją. Moduł finansowy obejmuje szereg funkcjonalności, które pozwalają na prowadzenie pełnej księgowości. Przykładowe funkcjonalności to między innymi: rachunek kosztów, księga główna, obsługa VAT, księgowanie i kalkulacja różnic kursowych, procedura zamknięcia roku finansowego, monity i noty odsetkowe oraz windykacja należności.

Czytaj dalej

Microsoft Dynamics 365 Business Central w wersji online (w modelu SaaS) pozwala na kompleksowe zarządzanie magazynem i łańcuchem dostaw. Przykładowe funkcjonalności to między innymi aktualizowanie stanów magazynowych, inwentaryzacja, wprowadzenie skanerów do kodów kreskowych na magazyn, śledzenie zapasu (numer serii lub partii), obliczanie czasu dostawy towaru, przesunięcia na magazynie, zarządzanie kontaktami z dostawcami, szybkie i wygodne sprawdzanie dostępności zapasu.

Czytaj dalej

Dynamics 365 Business Central w modelu SaaS (w chmurze) to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania produkcją. Przykładowe funkcjonalności to między innymi kompletacja (ATO lub ATS), planowanie zlecenia produkcyjnego, planowanie zdolności produkcyjnych, marszruty, produkcyjne zestawienie komponentów (BOM), szacowanie zdolności produkcyjnych oraz kalendarze zdolności produkcyjnych dla gniazd oraz stanowisk roboczych. Moduł serwisowy pozwala między innymi na zarządzanie umowami serwisowymi oraz przypisywanie zadań serwisowych do odpowiednich wykonawców.

Czytaj dalej

Dynamics 365 Business Central w wersji online (SaaS) umożliwia skorzystanie z funkcjonalności służących do zarządzania relacjami z klientami. Miedzy innymi jest to klasyfikowanie kontaktów sprzedażowych (zarządzanie lejkiem sprzedażowym), zarządzanie interakcjami z klientami oraz integracja z Microsoft Outlook.

Czytaj dalej

Microsoft Dynamics 365 Business Central integruje się z różnymi rozwiązaniami od Microsoft. Między innymi z Microsoft Office, PowerApps, Microsoft Flow oraz Sharepoint'em. Ponadto, możliwe jest wykonywanie szczegółowych analiz wykonywanych za pomocą Power BI. Na szczególne wyróżnienie zasługuje możliwość skorzystania z aplikacji, które są regularnie udostępniane przez partnerów Microsoftu na platformie AppSource.

Czytaj dalej

Zobacz historię naszych klientów

 • Dowiedz się więcej

 • Dowiedz się więcej

 • Dowiedz się więcej

North Trampoline – dystrybucja sprzętu sportowego

 • Zastąpienie systemu Dynamics NAV 2015 jego nową wersją Microsoft Dynamics 365 Business Central Online.
 • Początek współpracy: styczeń 2021 r.​; wdrożenie w 4 miesiące.
 • Wdrożenie w krajach: Szwecja, Norwegia, Niemcy, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.​
 • Integracja z platformą płatności: Klarna​;
 • Integracja z trzema aplikacjami WMS: OngoingServiceLineMintsoft za pomocą API
 • Integracja z platformami sprzedażowymi: Optimizely, Shopify.

Booksy

 • Cyfrowy, globalny champion Booksy zyskał adekwatny do ambitnej wizji rozwoju system informacji finansowej. Kompatybilny z planami ekspansji rynkowej, dostosowany do nowej dynamiki cyfryzacji narzuconej w pandemii, doskonalący szereg procesów operacyjnych i dostarczający spójnej informacji w czasie rzeczywistym. Microsoft Dynamics 365 Business Central – wdrożony wraz z EIP – przygotowuje Booksy na sukces i wzrost, jaki przynosi premiera platformy Booksy 3.0.

  Czytaj dalej

  Vapiano – sieć restauracji rozwijana w modelu franczyzy

  • Wdrożenie Dynamics 365 Business Central Online dla spółki CZ. Rozpoczęcie programu wdrożeń w Grupie.
  • Początek współpracy: maj 2021; wdrożenie w 4 miesiące. Jesteśmy obecnie po pierwszym automatycznym upgradzie.
  • Ograniczona lista modyfikacji, w tym kalkulator opłat franczyzowych, automatyczna wysyłka faktur z systemu, dedykowane wydruki i integracja z bankiem.

  Nasi klienci, którzy korzystają z Business Central w wersji Online


  Porozmawiajmy
  o możliwościach oferowanych przez
  Microsoft Dynamics 365 Business Central

  Kontakt

  Rafał Barnowski
  Head of Sales and Marketing, EIP Dynamics

  Bezpłatny dostęp do DEMO

  Wystarczy wypełnić poniższy formularz aby otrzymać dostep do wersji DEMO, która jest dostępna przez przeglądarkę internetową. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie udostępnić dedykowaną wersje DEMO nawet dla 25 użytkowników miesięcznie.

   * Pola obowiązkowe

   Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Business Central Online?
   Sprawdź poniższe materiały edukacyjne:

   • Przekrojowy katalog o Dynamics 365 Business Central

   • Platforma szkoleniowa Microsoft Learn

   • Oficjalna strona Microsoft prezentująca możliwość aplikacji Dynamics 365 Business Central

   • Oficjalny kanał Microsoft Dynamics 365 na YouTube

   • Dokumentacja Dynamics 365 Business Central dostępna za pośrednictwem Microsoft Docs