EIP Dynamics zajmuje się dostarczaniem kompleksowego oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma od początku działalności specjalizuje się we wdrożeniach oraz tworzeniu rozwiązań branżowych opartych o technologię Microsoft Dynamics.

Uzyskaliśmy status „Microsoft Designation” w zakresie Business Applications. Jest to odpowiednik wcześniej stosowanego wyróżnienia „Złoty Partner”. Jest to znaczące osiągnięcie, które potwierdza nasze kompetencje do dostarczania rozwiązań w obszarze Dynamics 365 Business Central.

O nas

Sponsorujemy największe konferencje branżowe. Regularnie aktywnie uczestniczymy w konferencjach Directions EMEA oraz Directions North America.
Od początku pojawienia się systemu Business Central na krajowym rynku oferujemy polską lokalizację dla naszych klientów.
Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy szczególnie widoczni na rynku Brytyjskim. Ponadto mamy doświadczenie z klientami ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.
Nasz zespół wdrożył prawdopodobnie największy projekt Dynamics NAV w Europie Środkowo-Wschodniej (w firmie Inter Cars). Obsługujemy kilkudziesięciu klientów w Polsce i za granicą.
Mamy skuteczny zespół wsparcia (około 25 profesjonalistów). Nasz zespół rozwiązuje około 12 000 biletów rocznie. Raportujemy wykonywane prace za pomocą dedykowanego systemu helpdesk (4me).
Zatrudniamy ponad 120 osób. Nasz zespół stale się powiększa. Wysoką jakość realizowanych projektów zawdzięczamy dużemu doświadczeniu naszych ekspertów.
Trzykrotnie zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Partner of the Year. Jesteśmy złotym partnerem Microsoft.
Coraz więcej naszych klientów korzysta z Dynamics 365 Business Central w wersji online.