Integracja Microsoft Dynamics z KSeF

Prezentujemy nasze autorskie rozwiązanie pozwalające na integracje Microsoft Dynamics NAV oraz Microsoft Dynamics 365 Business Central z Krajowym systemem e Faktur. Rozwiązanie łączy się bezpośrednio z API KSeF, bez wykorzystania warstwy pośredniej.

Obsługiwane są różne typy dokumentów. Miedzy innymi faktury sprzedaży, faktury korygujące, dokumenty zaliczkowe, oraz korekty do dokumentów zaliczkowych. W rozwiązaniu zrezygnowaliśmy z faktur zbiorczych - wysyłka faktur odbywa się osobno, dzięki czemu otrzymujemy komunikat błędu dotyczący konkretnej faktury.

Czym jest Krajowy System-Faktur? 

Krajowy System e-Faktur (KSeF) pozwala na wystawianie i udostępnianie faktur ustrukturyzowanych. Faktura ustrukturyzowana przyjmuje format xml zgodny z przyjętą strukturą logiczną e-Faktury. Od 1 stycznia 2022 roku Krajowy System e-Faktur funkcjonuje jako rozwiązanie dobrowolne. Natomiast już od 1 lipca 2024 roku KSeF stanie się rozwiązaniem obligatoryjnym. Z KSeF będą korzystali zarówno przedsiębiorcy zarejestrowani jako czynni podatnicy podatku VAT jak i przedsiębiorstwa, które są zwolnione z podatku VAT.

Funkcjonalności i korzyści

Uniwersalnie opracowany schemat, który ułatwi dostosowanie rozwiązania w przypadku zmiany schematu Uniwersalnie opracowany schemat, który ułatwi dostosowanie rozwiązania w przypadku zmiany schematu
Obsługa faktur sprzedaży, zaliczek oraz faktur korygujących Obsługa faktur sprzedaży, zaliczek oraz faktur korygujących
Łączenie z API KSeF, pełna integracja bez warstwy pośredniej Łączenie z API KSeF, pełna integracja bez warstwy pośredniej
Obsłużone wszystkie pola obligatoryjne ze schematu Obsłużone wszystkie pola obligatoryjne ze schematu

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 • Jakie są warunki komercyjne?

  Jednorazowa opłata licencyjna obejmuje wszystkie pola "must have" wymagane przez Ustawodawcę. Natomiast pola opcjonalne podlegają osobnej wycenie.

  W celu uzyskania szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego lub można skorzystać z kontaktu bezpośredniego:
  - E-mail: dynamics@eip.pl
  - Telefon: +48 533 003 630

 • Jakie wersje Microsoft Dynamics są wspierane?

  Integracja z KSeF jest obsługiwana przez NAV 2013R2, NAV 2015, NAV 2016, NAV 2017, NAV 2018
  BC v13 oraz BC v14.

 • Czy są potrzebne dodatkowe obiekty?

  Tak, potrzebnych jest kilka obiektów różnych typów (Table, Codeunit, Page).
  Dokładny zestaw obiektów zostanie podany po bezpłatnej analizie Państwa licencji.

 • Czy integracja z KSeF jest kompatybilna z aplikacją Polish Localization?

  Tak, do poprawnego działania integracji konieczne jest korzystanie z aplikacji Polish Localization autorstwa IT.integro.

Kontakt

Skontaktujemy się w ciągu 24h od wysłania formularza