Microsoft Dynamics 365 Sales

Microsoft Dynamics 365 Sales to system CRM dzięki któremu można zarządzać relacjami z klientami oraz szybciej zawierać transakcję. IntegracjaMicrosoft Dynamics 365 Sales z Microsoft Outlook oraz Microsoft Teams ułatwia komunikacje wewnętrzną, delegowanie zadań i kontakt z klientami z jednego miejsca. Inteligentne zarządzanie sprzedażą pozwala określać realny potencjał klienta, a klasyfikacja etapu rozmowy sprawia, że łatwiej zarządzać kolejnymi krokami w procesie sprzedaży.

Doskonałe odwzorowanie procesu sprzedażowego

1. Lead – nowe okazje sprzedażowe klasyfikujemy tematem czego ma dotyczyć sprzedaż, uzupełniając kolejno Kartę klienta i jego dane kontaktowe. W tym miejscu możemy zakwalifikować kontakt jako okazję sprzedażową.

2. Szansa sprzedaży – podczas obsługi okazji sprzedażowej uzupełniamy produkt, którym jest zainteresowany nasz klient, ustalenie kolejnego kontaktu i przesłania oferty sprzedażowej.

3. Wycena  – oferta sprzedażowa ma już swoją serię numeracji, zawiera produkt jaki ma zostać zaproponowany klientowi oraz cenę sprzedaży. Dodatkowo możemy zamieścić rabat dla klienta i zaakceptować ofertę. W momencie akceptacji oferty możemy przejść do zamówienia sprzedaży.

4. Zamówienie – zamówienie sprzedaży przenosi dane z oferty na gotowe zamówienie sprzedaży dla naszego klienta. Możemy takie zamówienie realizować w całości lub częściowo.

5. Faktura – zrealizowane zamówienie kończy się wystawieniem faktury dla klienta.

Zobacz jak wygląda interfejs użytkownika

CRM

 • Microsoft Dynamics 365 Sales to centrum zarządzania relacjami z klientami. Jest to narzędzie, które pomaga sprzedawcom w domykaniu szans sprzedażowych.
 • Z perspektywy jednego okna można kontaktować się z klientami, wracać do rozmów, o produkcie którym był zainteresowany klient oraz delegować klientów do dedykowanych specjalistów.
 • Tworząc rekord firmy można ustawić kontakty danego klienta zgodnie z hierarchią i odpowiedzialność za dany proces.
 • Postępy relacji z klientami można podejrzeć w analityce relacji gdzie mamy podgląd na statystki związane z komunikacją z danym klientem, oś czasu na której mamy informację o kontakcie i formie kontaktu z klientem.

Wbudowany Copilot

 • Microsoft Sales to pomocnik sprzedawcy oparty o AI. Sales Copilot jest dostępny w narzędziach, w których pracują sprzedawcy, takich jak Outlook, Microsoft Teams lub Dynamics 365 Sales.  Sales Copilot oszczędza czas sprzedawców dzięki automatyzacji zadań CRM, automatycznie generowanym wiadomościom e-mail lub podsumowaniom spotkań i nie tylko. Sprzedawcy mogą przechodzić od jednego spotkania z klientem do drugiego, czując się przygotowanymi, uzbrojeni w oparte na sztucznej inteligencji informacje w czasie rzeczywistym, takie jak najważniejsze możliwości i podsumowania możliwości klientów. Sales Copilot pomaga również sprzedawcom w monitorowaniu klientów, generując treści i rekomendacje wspomagane przez sztuczną inteligencję, takie jak kontekstowe wiadomości e-mail oparte na danych programu Outlook i CRM. 

Integracje

 • Możliwość dodania rekordu szans sprzedaży z perspektywy Microsoft Outlook.
 • Viva Sales to aplikacja, która pozwala sprzedawcom używać platformy Microsoft 365 i usługi Microsoft Teams do automatycznego przechwytywania danych do dowolnego systemu CRM. Eliminuje to konieczność ręcznego wprowadzania danych.
Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientami z jednego miejsca Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientami z jednego miejsca
Ustalanie spotkań bezpośrednio z kartoteki klienta Ustalanie spotkań bezpośrednio z kartoteki klienta
Delegowanie zadań wewnętrznych bezpośrednio do sprawy Delegowanie zadań wewnętrznych bezpośrednio do sprawy
Skuteczniejsze wykorzystywanie okazji sprzedażowych Skuteczniejsze wykorzystywanie okazji sprzedażowych
Analizowanie relacji z kontrahentami dzięki AI Analizowanie relacji z kontrahentami dzięki AI
Integracja z rozwiązaniami od Microsoft (m.in. Teams, Business Central i wiele innych) Integracja z rozwiązaniami od Microsoft (m.in. Teams, Business Central i wiele innych)
Maksymalizowanie potencjału sprzedażowego Maksymalizowanie potencjału sprzedażowego
Analiza danych sprzedażowych Analiza danych sprzedażowych

FAQ

 • Jaka jest różnica między Sales Premium a Sales Insights?  

   Sales Premium, podobnie jak Sales Enterprise, to rodzaj licencji. Sales Insights to dodatek do Dynamics 365 Sales. Sales Premium obejmuje wszystkie możliwości Sales Enterprise i premium Sales Insights. Sales Enterprise zawiera podstawowe funkcje Sales Insights.

 • Czy mogę używać aplikacji Sales Hub z licencją Sales Professional?

  Obszar roboczy menedżera transakcji został zastąpiony widokiem potoku możliwości . Wszystkie łącza lub zakładki menedżera transakcji są automatycznie przekierowywane do widoku Moje otwarte szanse sprzedaży . Wybierz opcję Pokaż jako > widok potoku , aby otworzyć widok potoku możliwości.

 • Gdzie jest obszar roboczy menedżera transakcji?

  Obszar roboczy menedżera transakcji został zastąpiony widokiem potoku możliwości . Wszystkie łącza lub zakładki menedżera transakcji są automatycznie przekierowywane do widoku Moje otwarte szanse sprzedaży . Wybierz opcję Pokaż jako > widok potoku , aby otworzyć widok potoku możliwości.

 • Jak zobaczyć DEMO?

  W celu umówienia się na prezentacje demo należy wypełnić formularz kontaktowy
  lub skorzystać z kontaktu bezpośredniego:
  - E-mail: dynamics@eip.pl
  - Telefon: +48 533 003 630.

Kontakt