ROZSZERZENIA MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL

Czym są rozszerzenia?

Microsoft Dynamics 365 Business Central oferuje możliwość połączenia poprzez web services OData i SOAP oraz API. Ponadto, możliwe jest rozszerzenie możliwości systemu poprzez gotowe aplikacje tworzone przez Partnerów Microsoft, które są udostępniane na platformie Partner Source. Listę dostępnych aplikacji można znaleźć tutaj.  

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o korzyściach, jakie daje rozszerzenie systemu: dynamics@eip.pl

Popularne przykłady aplikacji rozszerzających
możliwości Business Central

Continia Document Capture – narzędzie do zarządzania dokumentami z silnikiem OCR (Optical Character Recognition). Między innymi usprawnia obieg dokumentów w organizacji oraz umożliwia odczytywanie danych z dokumentów i automatyczne wprowadzanie ich do systemu ERP. Więcej na temat tego rozwiązania można przeczytać tutaj.

MobileNAV – intuicyjny interfejs użytkownika dla systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central. Jest to interfejs w pełni zoptymalizowany dla kolektorów, smartfonów oraz tabletów Więcej na temat tego rozwiązania można przeczytać tutaj.

Netronic VAPS (Visual Advanced Production Scheduler) – narzędzie służące do planowania produkcji oparte o wykresy Gantta.  Między innymi pozwala „na żywo” kontrolować zmieniające się obciążenia gniazd/stanowisk roboczych. Więcej na temat tego rozwiązania można przeczytać tutaj.

Power BI – szereg aplikacji i usług klasy Business Intelligence od Microsoft. Dzięki integracji z Business Central użytkownik otrzymuje dostęp do zaawansowanych rozwiązań analitycznych, z których większość oparta jest o chmurę obliczeniową. Więcej na temat tego rozwiązania można przeczytać tutaj.