Gwarancja wyboru najlepszego rozwiązania dla Państwa firmy

Usługi

Sprawdź jak Microsoft Dynamics 365 Business Central odpowiada na potrzeby przedsiębiorstw świadczących usługi. Przeczytaj o najważniejszych funkcjonalnościach, które usprawniają codzienną pracę firm usługowych. Zapoznaj się z listą naszych klientów i przeczytaj jakie osiągają korzyści.  Zobacz na żywo jak wygląda praca z Business Central podczas specjalnej prezentacji DEMO – USŁUGI.

Czytaj więcej DEMO

Dystrybucja

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central pozwala firmom dystrybucyjnym wydajniej gospodarować zasobami oraz powierzchnią magazynową. Minimalizacja kosztów poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań IT to ważny obszar rozwoju firm dystrybucyjnych. Zapoznaj się z listą naszych klientów i przeczytaj jakie osiągają korzyści.  Zobacz na żywo jak wygląda praca z Business Central podczas specjalnej prezentacji DEMO – DYSTRYBUCJA.

Czytaj więcej DEMO

Produkcja

Microsoft Dynamics 365 Business Central to doskonałe rozwiązanie dla firm produkcyjnych. Zwiększ skuteczność działania swojej firmy poprzez prognozowanie zapotrzebowania, planowanie produkcji i optymalizację procesów produkcyjnych. Zapoznaj się z listą naszych klientów i przeczytaj jakie osiągają korzyści.  Zobacz na żywo jak wygląda praca z Business Central podczas specjalnej prezentacji DEMO – PRODUKCJA.

Czytaj więcej DEMO

Nie znalazłeś swojej branży?
Podaj swój adres e-mail,
a nasz doradca przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie.