Gwarancja wyboru najlepszego rozwiązania dla Państwa firmy

Usługi

Sprawdź czy Dynamics 365 Business Central odpowiada potrzebom przedsiębiorstw świadczących usługi. Zobacz jak Business Central usprawnia działania, poprawia terminowość i ostatecznie wpływa na zadowolenie klienta. Przejrzyj opinie oraz referencje firm usługowych, które wykorzystują oprogramowanie klasy ERP od Microsoft na co dzień. Zobacz na żywo jak wygląda praca z Business Central podczas specjalnej prezentacji DEMO – USŁUGI.

Czytaj więcej DEMO

Dystrybucja

System ERP pozwala firmom dystrybucyjnym wydajniej gospodarować zasobami oraz powierzchnią magazynową. Minimalizacja kosztów poprzez zastosowanie inteligentnych rozwiązań to ważny obszar rozwoju nowoczesnych firm dystrybucyjnych. Zobacz jak innowacyjne rozwiązania od Microsoft pomogły firmom dystrybucyjnym. Zapraszamy do przejrzenia referencji oraz obejrzenia specjalnej prezentacji DEMO – DYSTRYBUCJA

Czytaj więcej DEMO

Produkcja

Dynamics 365 Business Central to doskonałe rozwiązanie dla firm produkcyjnych. Duże możliwości personalizacji i rozbudowy pozwalają na dopasowanie się do specyfiki Twojej działalności. Przeczytaj jak rozwiązanie od Microsoft sprawdza się w dużych i małych firmach produkcyjnych. Podczas specjalnej prezentacji DEMO – PRODUKCJA możesz przetestować i omówić rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb!

Czytaj więcej DEMO

Nie znalazłeś swojej branży?
Podaj swój adres e-mail,
a nasz doradca przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie.