VAPS to dodatek do Business Central, w którym procedura planowania produkcji opiera się o narzędzie graficzne bazujące na wykresach Gantta, służące do modyfikowania harmonogramu produkcji oraz pozwalające „na żywo” kontrolować zmieniające się obciążenia gniazd/stanowisk roboczych. Proces planowania produkcji odbywa się poprzez standardowe algorytmy Business Central – arkusz planowania, natomiast usprawnienie produkcji za sprawą Netronic VAPS jest graficznym odzwierciedleniem wygenerowanego planu i pozwala zmieniać zaplanowany harmonogram za pomocą przeciągania operacji metodą drag-and-drop, którym chcemy zmienić harmonogram, a następnie pozwala zapisać zmiany i zwrócić informację o zmianach do Business Central.

Funkcjonalności Netronic

Planowanie zdolności produkcyjnych za pomocą metody drag & drop

Za pomocą metody „drag na drop” można szybko i wygodnie zmieniać harmonogram produkcji, co pomaga w podjęciu sprawnych działań korygujących.

Operacje na stykach VAPS 3

Integracja z
Business Central

      Proces planowania produkcji wciąż
odbywa się w  Business Central
Natomiast VAPS jest
graficznym
odzwierciedleniem wygenerowanego planu.

 

Przegląd zaplanowanych zleceń produkcyjnych

Możliwość szybkiego wglądu w obciążenie pracą oraz zaplanowane ramy czasowe. W efekcie VAPS pomaga w  zmaksymalizowaniu przepustowości oraz w skróceniu przestojów w zasobach wynikających z tak zwanego wąskiego gardła.

Tryb gotowości VAPS 2

Zobacz wideo

Film video po lewej stronie przedstawia rozwiazanie do planowania produkcji Visual Advanced Production Scheduler, które jest dedykowane dla Microsoft Dynamics 365 Business Central. Prezentacje prowadzi CEO and Co-Owner firmy NETRONIC, która jest producentem rozwiązania VAPS.

Główne korzyści

Szybsze i lepsze decyzje Szybsze i lepsze decyzje
Optymalizacja obciążenia pracą Optymalizacja obciążenia pracą
Maksymalizacja przepustowości i skracanie przestojów Maksymalizacja przepustowości i skracanie przestojów
Optymalizacja wykorzystania maszyn roboczych Optymalizacja wykorzystania maszyn roboczych

Kontakt