26.10.2021

Directions EMEA 2021

W październiku kilkunastoosobowa grupa osób reprezentująca EIP Dynamics weźmie udział w Directions EMEA 2021. Tegoroczna edycja odbędzie się w Mediolanie. Jest to powrót do konferencji w tradycyjnym wydaniu po dwuletniej przerwie, ponieważ w roku 2020 Directions EMEA zostało zorganizowane w formie wirtualnego eventu.  

Directions EMEA co roku zrzesza coraz większą społeczność osób skupionych wokół rozwiązań z rodziny Microsoft Dynamics. Konferencja jest dedykowana dla programistów, ekspertów, przedstawicieli firm partnerskich Microsoft oraz dla każdego kto czuje się częścią tej wyjątkowej społeczności. Podczas ostatnich edycji udało się zintegrować ponad 2200 uczestników! Jest to największa konferencja tego typu obejmująca Europę, Afrykę oraz Bliski Wschód.

Sesje szkoleniowe dotyczą aspektów technicznych, programistycznych a także sprzedażowo-marketingowych. Każda edycja Directions EMEA jest doskonałą okazją, żeby poznać nowości jakie zapowiadają przedstawiciele Microsoft. Jednocześnie jest to doskonała okazja do zapoznania się z rozwiązaniami technologicznymi przedstawianymi przez firmy partnerskie.

  • Więcej na temat Directions EMEA można przeczytać tutaj.
  • Lista sesji szkoleniowych jest tutaj.

Więcej szczegółów dotyczących konferencji już wkrótce!