27.04.2021

Directions North America 2021

Zespół EIP Dynamics uczestniczy w tegorocznej konferencji Directions North America 2021 Virtual, która trwa od 26 do 28 kwietnia.

Bezpłatny webinar podsumowujący Directions North America 2021
Kilka dni po zakończeniu konferencji – już 5 maja 2021 r. będziemy organizowali webinarium podczas którego w pigułce zostaną przedstawione najważniejsze informacje o których można było usłyszeć podczas konferencji. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

  • Link do rejestracji na webinarium: https://lnkd.in/e9tNnwp (Data: 05.05.2021, 11:00 CET, webinar w języku angielskim).

Directions North America
Directions North America to największa konferencja dla społeczności skupionej wokół systemu Dynamics 365 Business Central w Ameryce Północnej. Tegoroczna wydanie jest dostarczane w formacie online. Celem konferencji jest poinformowanie uczestników o nowościach w systemie Dynamics oraz utworzenie przestrzeni do dzielenia się wiedzą i budowaniu relacji. W konferencji biorą udział przedstawiciele Microsoft, partnerzy oraz wszyscy zainteresowani rozwojem produktu Business Central.

Agenda wydarzenia dostępna jest tutaj: https://www.directionsna.com/agenda/