10.10.2023

EIP Dynamics jako brązowy sponsor na Directions EMEA 2023

W tym roku zostaniemy Brązowym Sponsorem konferencji Directions EMEA 2023 w Lyonie! Jeśli bierzesz udział w Directions EMEA 2023, koniecznie zatrzymaj się na naszym stoisku B13. W tym roku postaramy się przedstawić aplikacje zintegrowane z Business Central, które niedawno zostały utworzone przez nas zespół:

  • Portal B2B – portal przypominający sklep internetowy, który jest w pełni zintegrowany z Business Central. Jest to rozwiązanie dla firm handlowych i dystrybucyjnych, które chcą w pełni zintegrować procesy sprzedażowe z systemem Dynamics 365 Business Central.
  • Delivery App – aplikacja mobulna dla organizacji chcących usprawnić procesy zarządzania dostawami przy wykorzystaniu Microsoft Dynamics 365 Business Central.
  • Integracja z BaseLinker – rozwiązanie dla firm chcących zintegrować Dynamics 365 Business Central z integratorem BaseLinker.
  • Fiscal App – rozwiązanie pozwalające na obsługę funkcjonalności paragonów fiskalnych w polskiej lokalizacji. Nasze rozwiązanie współgra modułem polskiej lokalizacji w zakresie właściwej ewidencji w rejestrze VAT oraz generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).

Directions EMEA 

Directions EMEA to coroczne wydarzenie organizowane dla społeczności skupionej wokół wybranych produktów od Microsoft: Business Central, Power Platform i Dynamics 365 Sales. W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 1-3 listopada w Lyonie we Francji. Wydarzenie ma formę sesji wykładowych. To szansa nie tylko na zdobycie świeżych informacji ze świata Dynamics, ale przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń z ekspertami z branży.

W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 2000 uczestników! Jest to największa tego typu konferencja obejmująca Europę, Afrykę i Bliski Wschód.