02.04.2020

EIP S.A. dystrybutorem Continia Document Capture

Sprawdź możliwości rozwiązania typu OCR dla systemu Business Central – Continia Document Capture

Czym jest Continia Document Caputre?
Document Capture to rozwiązanie biznesowe wspierające technologię OCR. Oferuje pełną integrację z Dynamics NAV/Business Central.

OCR
Fundamentalną funkcjonalnością tego rozwiązania jest możliwość skanowania papierowych faktur. Po dokonaniu skanu dane z faktury są automatycznie przekazywane do systemu. Każdy wiersz jest rozpoznawany, importowany do systemu i łączony z odpowiednim zakupem.

Konwersja jednej strony A4 trwa średnio kilkadziesiąt sekund. System rozpoznaje ponad 180 różnych języków i dialektów. Po dokonaniu konwersji dokument może być otworzony w edytowalnym formacie tekstowym (który jest obsługiwany przez Microsoft Word).

Rejestrowane są różne typy dokumentów:

  • Zamówienia sprzedaży,
  • Faktury zakupu i sprzedaży,
  • Dokumenty kadrowe,
  • Dokumenty powiązane z kontami

Elektroniczny obieg dokumentów
Document Capture oferuje liczne funkcjonalności usprawniające elektroniczny obieg dokumentów. Między innymi możliwość automatycznego pobierania dokumentów z poczty email lub ze wskazanej lokalizacji na dysku. Ponadto dostępne są różnorodne ścieżki akceptacji dokumentu (np. w zależności od wartości dokumentu dokument jest automatycznie akceptowany lub nie).

Korzyści wynikające z zastosowania Continia Document Capture
Firmy pracujące z Continia Document Capture wśród zalet tego rozwiązania wymieniają między innymi: uporządkowanie obiegu dokumentów, zmniejszenie ilości dokumentów w formie papierowej, zwiększone bezpieczeństwo informacji oraz zdecydowanie większą efektywność pracy.

Zobacz Business
Central na żywo