MS Dynamics 365 BC/NAV Developer

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań Microsoft Dynamics 365 w obszarach takich jak: finanse, magazyn, produkcja, zasoby ludzkie, serwis przy wykorzystaniu zwinnych metodyk dostarczania (Agile)
  • Rozwój i utrzymywanie rozwiązań Microsoft Dynamics 365 BC/NAV
  • Bieżącą współpracą z zespołem deweloperów oraz konsultantów, dbając o wysoką jakość dostarczanego oprogramowania
  • Opieka nad eksploatacją systemów i wewnętrzną infrastrukturą informatyczną

 Odpowiednie kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy z Dynamics 365 Business Central/NAV
  • Programowanie różnych modyfikacji w Dynamics 365 Business Central/NAV
  • Ogólna wiedza o funkcjonalnościach: Finanse, Sprzedaż, Zakupy, Produkcja, Magazyn
  • Doświadczenie w przygotowywaniu integracji z systemami zewnętrznymi
  • Znajomości języków programowania (min. 1 z wymienionych): C#, T-SQL, C/AL., C++
  • Znajomość pakietu Visual Studio
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji
  • Umiejętność łatwego uczenia się i dobra organizacja pracy

     Mile widziane:

    • Podstawowa znajomość w zakresie obszarów biznesowych: księgowość i finanse
    • Doświadczenie w projektowaniu Web Services
    • Znajomość SQL Server Reporting Services (SSRS)

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia
    • Pakiet opieki medycznej i kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie
    • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
    • Atrakcyjną strukturę wynagrodzenia
    • Certyfikowane szkolenia Microsoft i możliwość rozwoju w projektach krajowych i zagranicznych
    • Niekorporacyjną atmosferę pracy
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań