MS Dynamics 365 BC/NAV Functional Consultant

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących Dynamics 365 BC/NAV
  • Parametryzacja i przygotowanie zmian w systemach na podstawie wymagań Klientów i specyfiki procesów biznesowych w danej organizacji
  • Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu MS Dynamics 365 BC/NAV
  • Codzienna współpraca z Klientem w zakresie rozwiązywania problemów, budowy nowych rozwiązań, wsparcia użytkowników
  • Współpraca z zespołem programistów w zakresie obsługi zgłaszanych błędów oraz problemów
  • Analiza potrzeb i wymagań biznesowych
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych lub grupowych dla użytkowników końcowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Testowanie rozwiązań

    Odpowiednie kompetencje:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie we wdrożeniach Dynamics NAV i/lub Dynamics 365 BC
    • Znajomość systemu, procesów Microsoft Dynamics 365 BC/NAV w swojej specjalizacji
    • Umiejętność konfigurowania i mapowania wymagań
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji użytkowej
    • Mile widziana jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w przypadku realizacji projektów dla klientów międzynarodowych

        Oferujemy:

        • Stabilną pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia,
        • Pakiet opieki medycznej i kartę sportową, lekcje języka angielskiego,
        • Ubezpieczenie na życie,
        • Komfortowe miejsce pracy, pracuj z naszego biura lub zdalnie,
        • Atrakcyjną strukturę wynagrodzenia,
        • Certyfikowane szkolenia Microsoft,
        • Niekorporacyjną atmosferę pracy,
        • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
            MS Dynamics 365 BC/NAV Consultant

            • Udział w projektach wdrożeń systemu Dynamics 365 Business Central/NAV,
            • Koordynowanie zespołem podczas wdrażania i wspieranie realizacji projektów,
            • Dobra komunikacja z klientem i analiza jego potrzeb, prowadzenie szkoleń,
            • Aktywny udział w spotkaniach projektowych,
            • Modelowanie procesów biznesowych,
            • Projektowanie i testowanie rozwiązań systemowych,
            • Realizacja analiz przedwdrożeniowych, tworzenie dokumentacji.

            • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
            • Wiedza w zakresie finansów i księgowości,
            • Dobra organizacja pracy własnej,
            • Dyspozycyjność do podroży w kraju.
            • Doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze systemu Dynamics NAV po stronie dostawcy (jako konsultant) lub klienta (jako np. główna/y księgowa/y chcący zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową),
            • Wiedza księgowa z rozliczania produkcji,

              Mile widziane:

              • Znajomość modułów NAV: sprzedaż, zakup, gospodarka magazynowa, produkcja, zarządzanie finansami,
              • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych systemów informatycznych,
              • Znajomość języka angielskiego.

              Oferujemy:

              • Pakiet opieki medycznej i kartę sportową,
              • Bezpłatne lekcje języka angielskiego,
                  Tester oprogramowania ERP

                  Zakres obowiązków

                  • Manualne testowanie systemu ERP
                  • Przygotowanie scenariuszy testowych
                  • Raportowanie wyników testów
                  • Weryfikacja projektów pod względem zgodności z obowiązującymi zasadami

                  Wymagania

                  • Doświadczenie na stanowisku testera
                  • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy
                  • Zdolności analityczne oraz techniczne pozwalające na czytanie dokumentacji i współpracę z programistami
                  • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów
                  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
                  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji

                    Mile widziane

                    • Znajomość baz danych MSSQL
                    • Podstawowa znajomość dowolnego obiektowego języka programowania
                    • Doświadczenie z systemami ERP
                    • Znajomość środowiska Visual Studio lub Visual Studio Code
                    • Znajomość jednego z systemów ERP Microsoft Dynamics

                      Oferujemy:

                      • Bezpłatne lekcje językowe,
                          MS Dynamics 365 BC/NAV Developer

                          • Projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań Microsoft Dynamics 365 w obszarach takich jak: finanse, magazyn, produkcja, zasoby ludzkie, serwis przy wykorzystaniu zwinnych metodyk dostarczania (Agile)
                          • Rozwój i utrzymywanie rozwiązań Microsoft Dynamics 365 BC/NAV
                          • Bieżącą współpracą z zespołem deweloperów oraz konsultantów, dbając o wysoką jakość dostarczanego oprogramowania
                          • Opieka nad eksploatacją systemów i wewnętrzną infrastrukturą informatyczną

                          • Doświadczenie w pracy z Dynamics 365 Business Central/NAV
                          • Programowanie różnych modyfikacji w Dynamics 365 Business Central/NAV
                          • Ogólna wiedza o funkcjonalnościach: Finanse, Sprzedaż, Zakupy, Produkcja, Magazyn
                          • Doświadczenie w przygotowywaniu integracji z systemami zewnętrznymi
                          • Znajomości języków programowania (min. 1 z wymienionych): C#, T-SQL, C/AL., C++
                          • Znajomość pakietu Visual Studio
                          • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji
                          • Umiejętność łatwego uczenia się i dobra organizacja pracy

                            • Podstawowa znajomość w zakresie obszarów biznesowych: księgowość i finanse
                            • Doświadczenie w projektowaniu Web Services
                            • Znajomość SQL Server Reporting Services (SSRS)

                            Oferujemy:

                            • Stabilną pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia
                            • Pakiet opieki medycznej i kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie
                            • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
                            • Atrakcyjną strukturę wynagrodzenia
                            • Certyfikowane szkolenia Microsoft i możliwość rozwoju w projektach krajowych i zagranicznych
                            • Niekorporacyjną atmosferę pracy
                            • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań