01.08.2021

Nowoczesny i przyjazny interfejs dostępny również z urządzeń mobilnych!

Podstawą sprawnie działającego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem oczywiście są poprawnie działające funkcjonalności. Jednak to co decyduje to tym, że korzystanie z systemu jest wygodne i atrakcyjne z perspektywy użytkownika to przede wszystkim interfejs użytkownika. Na tle konkurencyjnych systemów informatycznych dostępnych na rynku Dynamics 365 Business Central wyróżnia się wyjątkowo przyjaznym interfejsem użytkownika. Obsługa trochę przypomina to co większość z nas zna z pakietu Office 365. Tym samym użytkownicy szybciej niż w przypadku innych rozwiązań potrafią się zaprzyjaźnić z systemem.

Użytkownicy mogą pracować sprawniej dzięki temu, że widok jest personalizowany w zależności od roli jaką wykonują w organizacji. Tym samym główny pulpit Business Central ma inny układ w przypadku księgowej a inny w przypadku inżyniera produkcji. Innymi słowy dostęp do kluczowych funkcjonalności z poziomu głównego pulpitu każdy użytkownik może dowolnie spersonalizować pod swoje potrzeby.

Pracę z Dynamics 365 Business Central można rozpocząć praktycznie od razu po uruchomieniu. Bardzo szybko można zająć się między innymi obsługą faktur, sporządzaniem ofert, obsługą zamówień lub sporządzeniem raportów finansowych. Rozpoczęcie pracy z systemem wymaga jedynie krótkiego szkolenie wstępnego, które jest stosunkowo proste do przyswojenia dla użytkownika w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań klasy ERP. Co ważne, wdrożenie Dynamics 365 Business Central oraz przeprowadzenie niezbędnych szkoleń przebiega szybko i nie ma wpływu na wystąpienie zakłóceń lub przerw w realizacji kluczowych procesów.

Użytkownicy cenią możliwość korzystania z systemu z poziomu różnych urządzeń. Dynamics 365 Business Central to w pełni mobilne rozwiązanie, którego funkcjonalność nie jest uboższa jak to bywa w niektórych konkurencyjnych rozwiązaniach. Niezależnie na jakim urządzeniu lub systemie operacyjnym pracuje użytkownik ma dostęp do takich samych funkcjonalności. Użytkownicy niezależnie od urządzenia pracują na jednym spójnym i przejrzystym środowisku pracy.

Dostępne platformy i urządzenia:

  • Aplikacja na komputery stacjonarne pracujące na systemie Windows.
  • Aplikacje na tablety (Windows, Android, iOS).
  • Aplikacje na smartfony (Windows, Android, iPhone).
  • Dostęp przez przeglądarkę internetową (Internet Explorer, Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari).