07.04.2018

Oferta Helpdesk Dynamics NAV

Helpdesk Dynamics NAV

Po ukończeniu procesu wdrożenia systemu NAV, istotne z punktu widzenia naszych klientów jest bezpieczne i bezawaryjne korzystanie z systemu. Aby zapewnić bezproblemowe działanie systemu utworzyliśmy specjalny zespół Helpdesk dedykowany dla systemu Microsoft Dynamics NAV. W przypadku jakichkolwiek problemów z efektywnością lub w razie wystąpienia błędów w działaniu systemu nasz zespół specjalistów czeka na Twoje zgłoszenie.

Zapewnienie komfortu użytkownikom podczas codziennej pracy z systemem jest niezwykle ważne dla ciągłości działania Państwa firmy. Nasi specjaliści pomagają we wszystkich aspektach związanych z systemem. Problemy niekoniecznie muszą wynikać z błędów systemu. Zazwyczaj pomoc polega na wsparciu użytkowników, którzy jeszcze nie poznali wszystkich funkcjonalności. Pomoc zawiera zarówno konsultacje z zakresu obsługi oprogramowania jak i wsparcie obejmujące techniczną część obsługi systemu np. konfiguracja systemu, tworzenie nowych funkcji, konfiguracja modułów.

SLA, okno serwisowe
Zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości działania procesów w firmie jest kluczowym elementem w każdym przedsiębiorstwie. Wiemy jak ważny w tym aspekcie jest czas. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy umowę SLA precyzyjnie określającą czas reakcji na zgłoszenie. Zgłoszenia kategoryzujemy w 3 grupach w zależności od priorytetu.

 

Priorytet 1– Błędy krytyczne Priorytet 2 – Błędy o wysokim priorytecie Priorytet 3– Błędy o normalnym priorytecie
Czas reakcji: 1h
Czas dostarczenia rozwiązania: 8h
Czas reakcji: 2h
Czas dostarczenia rozwiązania: 16h
Reakcja: 4h
Czas dostarczenia rozwiązania: Best Effort
Błąd, który poważnie wpływa na operacje wykonywane przez użytkowników. Typowe przypadki to: niedostępność całego oprogramowania, niedostępność najważniejszych funkcji, brak możliwości przeprowadzenia kluczowego procesu w systemie, uszkodzenie lub utrata ważnych danych Są to poważne problemy, które dotyczą tylko jednego użytkownika (błędy w licencji użytkownika, niedostępność kluczowej funkcjonalności, niezdolność do przeprowadzenia kluczowego procesu w systemie). Błąd w systemie, który ma jedynie niewielki wpływ na codzienne operacje lub błąd, który może być łatwo rozwiązany przez użytkownika. Zwykle odnosi się do faktu, że system funkcjonuje w sposób nieoptymalny.

Jako okno serwisowe rozumiemy czas, w którym nasz zespół specjalistów pracuje nad zgłoszeniami. Jest to czas od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Natomiast, w przypadku błędów krytycznych nasz suport jest dostępny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Kanały komunikacji

Usługa helpdesku opiera się na niezawodnych kanałach komunikacji takich jak telefon i email. Na początku współpracy otrzymujecie Państwo dedykowany numer telefonu.  Dodatkowo zostanie wyznaczona określona osoba z naszego zespołu, która będzie odpowiedzialna za obsługę serwisu. Poza zgłoszeniami telefonicznymi, możecie Państwo użyć specjalnego adresu email, który synchronizuje się z Portalem Klienta utworzonym wyłącznie dla usług Helpdesk. Celem utworzenia portalu klienta jest zwiększenie Państwa wygody i przede wszystkim przejście od pytania do odpowiedzi w najszybszym możliwym czasie. Portal Klienta oferuje również pozostałe udogodnienia takie jak: dostęp do obszernej bazy wiedzy oraz wgląd w historię zgłoszeń.

Więcej na temat oferty wsparcia i helpdesku na naszej stronie internetowej: helpdeskdynamics.pl