09.03.2018

Oferta szkoleń z zakresu systemu Dynamics NAV

Szkolenia Dynamics NAV
Oferta szkoleń z obsługi systemu Dynamics NAV obejmuje wszystkie zagadnienia związane z systemem, rozpoczynając od obsługi podstawowych funkcjonalności (np. fakturowanie) aż do specjalistycznych szkoleń dedykowanych dla programistów Dynamics NAV.

Organizujemy kompleksowe szkolenia obejmujące od A do Z funkcjonowanie systemu w Państwa firmie.  Jednak większość szkoleń dotyczy określonego problemu z jakim muszą się Państwo zmierzyć podczas codziennej pracy, dlatego zdecydowana większość naszych kursów jest ściśle dopasowana do potrzeb klienta.

Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Wszyscy trenerzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z systemem Microsoft Dynamics, wynikające z udziału w wielu projektach wdrożeniowych. Poza imponującym doświadczeniem praktycznym szkoleniowcy posiadają spore doświadczenie dydaktyczne, zdobyte podczas prowadzenia licznych szkoleń dla naszych klientów.

Kursy Dynamics NAV
W większości przypadków szkolenia są dopasowywane pod indywidualne potrzeby. Jednak równie dobrze mogą Państwo skorzystać ze standardowych kursów, które są podzielone na 4 kategorie określające podstawowe obszary systemu (finanse, produkcja, logistyka, analityka).

Lista kursów funkcjonalnych:
– Finanse
– Produkcja
– Logistyka
– Analityka

Lista kursów technicznych:
– Instalacja i konfiguracja
– Programowanie

Kontakt
Więcej informacji na temat szkoleń na naszej stronie: szkoleniadynamics.pl oraz pod numerem telefonu: +48 22 465 91 52