15.07.2016

Outsourcing programistyczny

Na czym polega outsourcing? Jakie korzyści przyniesie dla Twojej firmy? Dowiesz się tego czytając nasz aktualny wpis na blogu…

– Pracujesz dla firmy partnerskiej Microsoft Dynamics NAV odnoszącej sukcesy na rynku?
– Masz problemy z pozyskaniem odpowiednich kandydatów do pracy?
– Twoje projekty charakteryzują się sezonowością?
– Masz ograniczenia związane z liczbą pracowników na etacie?

Jeżeli odpowiedziałeś „TAK” na chociaż jedno powyższe pytania, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dynamics Development Center specjalizuje się w krótko- i długoterminowym wynajmie developerów Dynamics NAV. Współpracujemy z firmami z całej Europy wszędzie tam gdzie obowiązującym językiem projektowym jest angielski. Zapraszamy do współpracy Twoją firmę – dowiedz się więcej czytając poniższy opis, lub zadzwoń, aby porozmawiać o szczegółach: +48 22 465 91 52.

Na czym polega outsourcing programistyczny?
Oddamy do Twojej dyspozycji na ustalony wcześniej okres pracownika o odpowiednich kwalifikacjach, który będzie realizował zadania dla Twoich klientów. Całość zarządzania tą osobą przejmujesz Ty, ale nie musisz się martwić o kwestie związane z administracją danego pracownika. Po prostu na koniec miesiąca dostaniesz fakturę na podstawie faktycznie zaraportowanych godzin pracy.
Na początku współpracy zadamy Ci kilka pytań:

  • Na czym polega projekt, do którego chcesz zaangażować naszego pracownika?
  • Jakie zadania projektowe chcesz oddelegować?
  • Jakiego poziomu doświadczenia i specjalności oczekujesz?
  • Jak długo potrwa projekt?
  • Jakie zaangażowanie jest potrzebne (jaka część etatu)?
  • Czy pracownikiem będziesz zarządzać Ty czy Twój klient?

Mamy developerów o różnym poziomie doświadczenia dostępnych od ręki, a cała współpraca to minimum formalności – podpisujemy tylko proste zamówienie, którego na pewno nie oprostestuje Twój dział prawny J

A to nie wszystko! Zawsze możesz przetestować tę usługę – nasz developer dołączy do Twojego zespołu na dwa dni. Będziesz zobowiązany zapłacić tylko wtedy, jeśli zdecydujesz zatrzymać go na dłużej. Jesteśmy tak pewni jakości naszych ludzi!