05.08.2022

RedTulip Software staje się częścią EIP Group

Konsolidacja rynku partnerów Microsoft Dynamics – RedTulip Software staje się częścią EIP Group. Akwizycja firmy RedTulip Software poszerzy skalę działalności EIP Dynamics (choć RedTulip pozostanie niezależnym podmiotem).

„Połączenie spółek wzbogaca oba nasze zespoły o cennych specjalistów branżowych i doprowadzi do wzajemnej wymiany doświadczeń. Pamiętajmy, jak powiedział Antoine de Saint Exupery – Wielkość pracy zawodowej polegać może przede wszystkim na tym, że łączy ludzi” – mówi Marta Osiak, prezes zarządu EIP Dynamics. „Częściowo jest to redundancja kompetencji, ale w znacznej mierze ich rozszerzenie” – dodaje.

Przypomnijmy, to już kolejna transakcja po przejęciach Dynamics Development Center i Softart (spółek, które również specjalizują się w Dynamics 365 Business Central). Wykonane akwizycje wpisują się w strategię EIP Dynamics, która zakłada zostanie partnerem numer jeden w Europie w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central. Jednocześnie strategia na najbliższy czas to nie tylko rynki zagraniczne, ale także bardzo silny rozwój dedykowanych rozwiązań ISV.