20.05.2022

Webinar: Microsoft Dynamics 365 Business Central ONLINE

8 czerwca organizujemy wydarzenie poświęcone Business Central online, aby uczcić jedno z naszych ostatnich udanych wdrożeń. Zapraszamy do rejestracji tutaj

Zapraszamy na serię następujących po sobie webinarów, w pierwszej części razem z przedstawicielami North Trampoline opowiemy, jak wyglądało wdrożenie BC online w 5 krajach, które umożliwiło realizowanie sprzedaży na 30 rynkach zagranicznych. Opowiemy, jak wdrożyć globalnie działający system ERP w 4 miesiące. Jednocześnie wytłumaczymy jak organizacja pracy zespołów i zastosowanie wersji online pozwoliły na tak szybkie wdrożenie. Na koniec tej sesji będą Państwo mieli możliwość zadania pytań.  

Po sesji na temat North Trampoline na żywo zaprezentujemy DEMO Dynamics 365 Business Central. Skupimy się na przeglądzie odświeżonego interfejsu i pokażemy pierwsze kroki użytkownika w systemie.  

Następnie Martijn Holterman z firmy Continia przedstawi rozwiązanie OCR – Continia Document Capture. Między innymi przedstawione zostanie jak za pomocą Business Central można zaoszczędzić setki godzin na ręcznym wpisywaniu danych z faktur do systemu.  

Na koniec zaprezentowane zostaną kluczowe informacje na temat produktu Business Central w tym zalety i cechy charakterystyczne wersji online. W ramach podsumowania przedstawione zostanie co należy wziąć pod uwagę, gdy planowany jest upgrade lub migracja do Business Central w chmurze.  

Zarejestruj się
08.06.2022 godzina 10:00 

Dlaczego warto dołączyć?  

Dołączając do naszego wydarzenia dowiesz się między innymi:  

 • W jaki sposób zespół EIP Dynamics zdołał wdrożyć system w 5 krajach w zaledwie 4 miesiące?  
 • Jak wygląda odświeżony interfejs użytkownika w Business Central online?  
 • Jakie elementy należy wziąć pod uwagę podczas upgrade do Business Central online? 
 • Jak można usprawnić zarządzanie dokumentami (zarówno elektronicznymi jak i papierowymi) za pomocą integracji z rozwiązaniem OCR – Continia Document Capture. 
 • Jakie są główne korzyści z przejścia do chmury? 

  Agenda:

  • 10:00 – 11:00 – Case Study North Trampoline – “Business Central for global sellers: 30 countries, 5 local versions, 4 months”  (Speakers: Karol Ślusarski, Mateusz Przybylski, Charlotte Svensson, Patrik Falenius) 
  • 11:00 – 11:30 – Microsoft Dynamics 365 Business Central LIVE DEMO (Speaker: Rafał Barnowski) 
  • 11:30 – 12:00 – Continia Document Capture online (Speaker: Martijn Holterman) 
  • 12:00 – 12:30 – Product details and what to consider when migrating/upgrading to Business Central online (Speaker: Rafał Barnowski)