27.04.2020

Narzędzie do raportowania dla Business Central

Przedstawiamy narzędzie do analityki i raportowania dla Business Central

Narzędzie do raportowania dla systemu Business Central to kompleksowe rozwiązanie klasy Business Intelligence. Dzięki zastosowaniu doskonałej integracji systemu ERP z arkuszem kalkulacyjnym Microsoft Excel można budować zaawansowane raporty bez zbędnego procesu typu: kopiuj wklej.

Na jakie możliwości pozwala raportowanie w Business Central

  • Odświeżanie danych w czasie rzeczywistym lub w ustalonych przedziałach czasowych
  • Łączenie informacji z różnych źródeł w formie jednego spójnego raportu.
  • Zaawansowane funkcje analityczne klasy Business Intelligence. W tym kostki OLAP oraz hurtownie danych.
  • Możliwość wygenerowania intuicyjnych dashboardów w zaledwie kilka minut. Gotowych jest aż kilkadziesiąt predefiniowanych raportów.
  • Przydatne funkcjonalności podczas tworzenia sprawozdań finansowych.
  • Zaawansowane możliwości w zakresie filtrowania danych (między innymi tak zwane zaawansowane wymiary).

Skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań wspomagających proces raportowania niesie za sobą wiele korzyści. Główną korzyścią jest podejmowanie racjonalnych decyzji opartych na danych. Jednak poza tym, można wymienić wygodny dostęp do danych oraz oszczędność czasu (między innymi dzięki automatycznemu przepływowi danych pomiędzy systemem a arkuszem kalkulacyjnym). Ponadto, warto zaznaczyć że praca z danymi jest intuicyjna, nie wymaga umiejętności programowania. Instalacja rozwiązania do analityki i raportowania zajmuje zaledwie jeden dzień.

Więcej na temat analityki i raportowania na naszej dedykowanej podstronie: https://dynamicseip.com/o-produkcie/analityka-i-raportowanie/

Zobacz Business
Central na żywo